Not known Details About Fiziksel Sunucu

Sunucunuzda kullanmak istediğiniz işletim sistemine karar vermeniz halinde sipariş esnasında veya sonrasında bizlere bildirmeniz yeterlidir desteklenen işletim sistemi kurulup tarafınıza teslim edilecektir. Kiralık Fiziksel sunucu kurulumu için ek ücret ödemem gerekiyor mu ?

Sunucu hizmetlerinde genel kullanım sözleşmesi yanında sunucu hizmet sözleşmesi de dikkate alınır.

Sanal sunucular ise donanım kaynaklarını paylaşarak daha verimli bir şekilde kullanır. Bu nedenle, genellikle maliyet açısından da daha avantajlıdırlar.

Tüm hizmetlerimiz, 1 Gbps ağ erişimi ile sağlanmaktadır ve tercih ettiğiniz pakete bağlı olarak AKN kotası değişiklik göstermektedir.

Alt yapı sorunları ile uğraşmaz. Sadece uygulamalarınız ile ilgilenirsiniz. Bu da verimliliğinizi artworkırmanızı sağlar.

HP, dünyanın en güvenilir ve kaliteli sunucu donanım sağlayıcılarından biridir. İkili anlaşmalarımız sayesinde en yeni özelliklere sahip HP sunucularına en uygun fiyatlara fiziksel sunuculara sahip olun!

Sanal Sunucuların en büyük özelliği ekonomik ve performanslı olmasıdır.Sanal Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Taksit tutarı ve taksitten doğan vade farkı; banka ve kredi kartlarına göre farklılık gösterebilir.

This Web page is using a security service to guard by itself from on the web attacks. The motion you only carried out brought on the security Option. There are several actions which could bring about this block such as distributing a certain term or phrase, a SQL command or malformed facts.

Kendi sahip olduğumuz protected uplink ve yüksek hat kapasitesi sayesinde hat tabanlı saldırıların tamamını siz farkına varmadan engelliyoruz. Ücretsiz Kurulum Desteği

Dedicated Server Kiralama, yüksek performanslı bir fiziksel sunucunun, aylık veya yıllık periyotlar ile tüm kaynaklarının tahsis edildiği bir fiziksel sunucu kiralama hizmetidir.

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Yedekleme yapabilme ve kesintisiz çalışabilme koşullarına sahiptir. Bir kullanıcı, ziyaret etmek istediği Website sitesinin adresini tarayıcıya girdiğinde, o siteye ait içerik click here server sayesinde kullanıcıya ulaştırılır.

Fakat bir saldırı olması durumunda bu saldırı uzaklaştırılsa bile siteden az miktarda verinin alınması durumu söz konusu olabilir. Bunun yanında sitelerde kısa süreli kapanmalar da söz konusu olabilir. Bu gibi durumlar ciddi krizlerin yaşanmasına neden olur.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Not known Details About Fiziksel Sunucu”

Leave a Reply

Gravatar